Wczytywanie...
Image placeholder
Image placeholder
- Dla przewoźników

Zapraszamy do współpracy!

Dysponujesz pojazdem, który jest w stanie przewieźć przesyłkę o dużych gabarytach? A może masz zwykły samochód osobowy, ale przy okazji częstych podróży chciałbyś zarobić? Każdy kierowca może być przewoźnikiem Transportuj24.pl. Jeśli należysz do osób odpowiedzialnych, które są w stanie rzetelnie i terminowo realizować powierzone zlecenia transportowe, czekamy na Twoją wiadomość!

Co ważne, bycie przewoźnikiem Transportuj24.pl nie wiąże się z koniecznością każdorazowego przyjmowania zlecenia. W pełni rozumiemy, że nie zawsze możesz dysponować czasem lub możliwościami na jego realizację, dlatego u nas to Ty decydujesz kiedy chcesz pomóc.

Korzyści

Co zyskujesz z Transportuj24 jak przewoźnik?

Image placeholder
Dodatkowe wynagrodzenie

Realizowanie zleceń to możliwość pozyskania dodatkowego źródła dochodu. Możesz zarabiać przy okazji podróży, które i tak musiałbyś wykonać!

Image placeholder
Komfort i wygoda

to my kontaktujemy się ze zleceniodawcą i poświęcamy czas, aby ustalić z nim wszelkie szczegóły, a Ty otrzymujesz konkretne informacje.

Image placeholder
Bezpieczeństwo

to my czuwamy nad bezpieczeństwem płatności za wykonane zlecenie i na nas spoczywa obowiązek wyegzekwowania płatności od zleceniodawcy.

Zapraszamy do współpracy!

Potrzebujesz nadać przesyłkę o dużych lub standardowych gabarytach? Dzięki Transportuj24.pl możesz zrobić to nawet o połowę taniej, a wielokrotnie i szybciej, niż oferują to firmy kurierskie!

Oprócz przesyłek zawierających różnego typu materiały, możesz powierzyć nam transport maszyn rolniczych o standardowych wymiarach.

Uzyskaj wycene
Image placeholder Image placeholder
Image placeholder Image placeholder

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym wsparciem.

Image placeholder
Image placeholder
Jak skorzystać z naszej oferty?
W Transportuj24.pl każdy może zostać nadawcą przesyłki. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie i zdecydujesz się na jedną z przygotowanych ofert.
  • 1

    Lokalizacja i termin – powiedz skąd możemy odebrać przesyłkę oraz gdzie ma zostać dostarczona, a także w jakim terminie.

  • 2

    Informacje o przesyłce – określ typ przesyłki, jej wagę oraz rozmiar. W przypadku jeśli na zlecenie składa się kilka przesyłek, podaj ich ilość.

  • 3

    Oczekiwanie na ofertę – w ciągu kilku godzin otrzymasz na e-maila bezpłatną wycenę. Nie ma żadnego ryzyka – oferta pozostaje darmowa nawet jeśli nie zdecydujesz się z niej skorzystać.

k
Klientów
k
Przesyłek
%
Zadowolonych klientów
/5
Google Maps
Korzyści

Co zyskujesz z Transportuj24 jako klient?

Image placeholder
Oszczędności i szybsza dostawa

nasze oferty są nawet o połowę tańsze w porównaniu z ofertami firm kurierskich. Nie konsolidujemy przesyłek, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować błyskawiczne terminy dostaw.

Image placeholder
Wygoda i bezpieczeństwo

to na nas spoczywają wszelkie sprawy formalne oraz przekazanie szczegółów zlecenia przewoźnikowi. Czuwamy także nad całym procesem realizacji zlecenia i powiadamiamy o dostarczeniu przesyłki.

Image placeholder
Bezpieczeństwo przesyłki

przesyłka trafia bezpośrednio do przewoźnika, który dostarczy ją adresatowi. Wyeliminowanie procesów przeładunkowych to znacząco mniejsze narażenie przesyłki na uszkodzenia;

Pomocne odpowiedzi

Najczęsciej zadawane pytania oraz przydatne odpowiedzi od naszego zespołu.

Korzystanie z naszej strony jest darmowe, możesz w każdej chwili zlecić wycene swojej przesyłki na którą otrzymasz niezzobowiązujące odpowiedzi ofertowe.

Oczywiście, twoje dane są zabezpieczone oraz infomacje i przesyłce udostępione tylko zaufanym i zweryfikowanym posrednikom

Wyepłnij formularz na stronie głównej, w ciągu kilku godzin otrzymasz najkorzystniejszą ofertę wyceny swojej przesyłki.

Jeżeli chcesz rozocząć współprace jako pośrednik, wypełnij formularz aplikacyjny, podaj najbardziej istotne informacje a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą w celu dokończenia rejestracji..

Twoje zarobki są uzależnione od Twojej oferty, cen jakie oferujesz oraz zabezpieczeń i ubezpieczeń przesyłek.

Gdy nasi użytkownicy dodadzą przesyłki, trafia do Ciebie inofmacja jeżeli spełnia nasze kretria. Po otrzymaniu wyceny przekazujemy ją klientowi i on podejmuje decyzje o skorzytsaniu lub nieskorzystaniu z Twojej oferty.